Camping bruiloft weekend in Noord Holland
Dit was nou echt een unieke bruiloft in Noord-Holland; een heel weekend trouwen in camping stijl, omringt met tenten in een bosrijke omgeving.
September 22, 2023
Meer foto's hieronder, maar doe eerst even een snelle datum-check en ontvang direct mijn brochure!
Datum-checkAls je echt goed voor de dag wil komen op je eigen bruiloft kan je eigenlijk niet beter beginnen dan hoe Jordy dat deed voor zijn grote dag. Met een frisse knip- en scheerbeurt en onder het genot van een glaasje Whiskey geniet Jordy samen met zijn twee getuigen van een heerlijke start van de dag.
Na een uurtje bij deze jongens gefotografeerd te hebben ga ik richting Jacqueline die zich thuis aan het voorbereiden is op de grote dag. Het is een drukte van jewelste met kinderen, familie en vrienden die zich daar ook klaar maken. De intieme connectie met haar moeder is prachtig en vaak terug te zien in de foto's.
Zodra Jordy klaar is in het centrum van Haarlem komt hij ook naar huis om zich afzonderlijk klaar te maken in het tuinhuisje. Zijn ouders en broer helpen hem om er tip top uit te zien voor zijn grote dag.
De first look bevindt zich vlakbij het huis op een grasveldje waar Jordy te wachten staat met hun hondje. En na een verrassende blik en een kleine traan vertrekken we richting Brouwerskolkje om te gaan trouwen.
Brouwerskolkje is een hele mooie intieme trouwlocatie op een praktische locatie tussen Haarlem en Bloemendaal aan Zee. Voor deze bruiloft heeft Brouwersklokje ervoor kunnen zorgen dat Jacqueline en Jordy op het veldje achter de trouwlocatie de ceremonie konden houden. Een intieme plek omgeven door bomen waar je prachtig kan trouwen.
Na een ceremonie vol emotie en liefde vieren we het huwelijk van Jacqueline en Jordy met een receptie bij Brouwerskolkje. Een leuk detail: dit bruidspaar heeft hun eigen chocolade bruidstaart gemaakt, maar in plaats van deze als taartstuk aan de gasten aan te bieden, gaat elk stuk taart in de blender met wat roomijs en whiskey en wordt iedereen getrakteerd op een heerlijke bruids-milkshake!
Als Haarlemse bruidsfotograaf weet ik in deze streek alle toffe plekken wel te vinden. Ook Brouwerskolkje heeft een klein geheim waar zelfs de eigenaar zelf niet vanaf wist; Op loopafstand ligt namelijk een prachtig park waar je fantastisch trouwfoto's kan maken. En dat is precies waar ik Jacqueline en Jordy mee naartoe neem, het resultaat is te zien in de serie foto's hierboven.
Bij terugkomst is het tijd voor diner en worden er een aantal mooie woorden gedeeld door familie en vrienden. Het feest barst los met een geweldig first dance van dit bruidspaar en na een aantal uur fotograferen laat ik dit bruidspaar gelukkig achter om nog tot in de late uurtjes door te feesten.
Jaqueline en Jordy, wat een prachtige dag was het! Heel erg bedankt dat ik hier bij mocht zijn en deze belangrijke herinneringen voor jullie heb mogen vastleggen!
Trouwlocatie:
Brouwerskolkje
Hoe zou het zijn om ook het verhaal van jullie bruiloft terug te zien op mijn blog?
Aarzel niet, neem contact op!
Neem een kijkje hieronder voor nog meer verhalen van andere bruiloften